Giaretta Itaalia mööbel (Clubby OÜ) back

Reg.No: 10049131

Description

Giaretta Itaalia mööbel - MÖÖBEL24E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00

 

Giaretta Itaalia mööbel - MÖÖBEL24

Firmast:

Ettevõtte  AS Clubby asutati 1996. aastal hulgilaoks Itaalia mööblile firmalt Giaretta. 2002. aastal avasime mööblisalongi Giaraetta Mööbel Tallinnas. Alates sellest ajast teeme tulemuslikku koostööd mitte ainult Giaraetta vabrikuga, vaid ka teiste Itaalia tootjatega. Seetõttu on meil unikaalne võimalus pakkuda oma klientidele mööblit nii korterisse kui ka majja.
Meil on tootjatelt kollektsioone noortele energilistele inimestele, kes soovivad ajaga kaasas käia ning valivad mööblit stiilis modern – need on lakoonilised elutoad, magamistoad ja disainitud pehme mööbel, mis võimaldab teil luua oma kordumatu stiili.

         Klassikaline mööbel, mis on valminud käsitööna töödeldud puidust ning erinevaid puiduviimistlusvahendeid kasutades Itaalia meistrite poolt, annab teile võimaluse valida stiili või ajastut. Pehme mööbel, mis on polsterdatud kvaliteetsete klassikalise või kaasaegse mustriga kangastega, lisab teie kodule soojust ja hubasust.   
Me teeme samuti koostööd disaineritega, kes aitavad teil luua korteri või maja interjööri. Meil on olemas lai aksessuaaride valik – lambid, lühtrid, kamina-, põranda ja seinakellad ning sellised väiksemad mööbliesemed nagu lambilauad või lillede alused.
Kujundame vajalikke mõõtmetega köögiprojekte, pakume mööblit vannituppa.
Püüame rahuldada ka kõige nõudlikuma maitse.

 

Giaretta Itaalia mööbel - MÖÖBEL24Käesolev saidi lehekülg aitab Teil osaliselt orienteeruda pakututavast mööblist Giaretta salongis.
Sellel hetkel kaustades on täitmise protsessis, palume panna tähele, et postitatud informatsioon mööbli kohta ei ole täielik.
Et saada lisa informatsiooni mööbli kohta, kutsume Teid külastada meie müügisalongi mis asub Tallinnas aadressil Pärnu mnt. 123A.

Contacts

+372 6211 353, +372 5836 6302

www.giaretta.ee

Tallinn

Pärnu mnt. 123 A, Tallinn